Contact

Sportbureau

Campusbaan kamer M 0.10  , Technovium  S09.A

Tel: (024) 890 4820

Adressen locaties:

ROC Nijmegen locatie Campusbaan:
Campusbaan 6, 6512BT Nijmegen

ROC Nijmegen Sector Techniek Technovium:
Heyendaalseweg 98, 6525 EE Nijmegen


ROC Nijmegen Sector Techniek Energieweg:
Energieweg 35, 6541CW Nijmegen


Docenten SportopMaat + locatie:
Technovium Bouw infra, werktuigbouwkunde en elektra: Maria Smit
Technovium Media Design en ICT: Frank Bergervoet  
Technovium Bouw, Hout, Metaal, Technische: Jarno van Kevelaar 
Technovium Energieweg: Maurice Vrolijks

Campusbaan Financiele beroepen (3,4) en Juridisch: Frank Bergervoet
Campusbaan Pedagogisch Werk Jarno van Kevelaar
Campusbaan S&B, VZ, FD, Bakkers en Horeca: Maria Smit
Campusbaan ZUS, ZUK, VP Mirte Roelvink

Campusbaan DetailHandel en Toerisme: Vincent Pelser   

Campusbaan AG, Secretarieel, MZ, Financieel Beroep (2), Entree Dienstverlening/Horeca/installatie/bouw: Gijs de Rooi

Campusbaan Dienstverlening: Boy Willems

Campusbaan Commerciƫle Dienstverlening Maarten Sietses

Marterstraat: Beveiliging: Jarno van Kevelaar


Maria Smit = Maria.smit@roc-nijmegen.nl

Frank Bergervoet = F.bergervoet@roc-nijmegen.nl

Maurice Vrolijks = M.vrolijks@roc-nijmegen.nl

Vincent Pelser = V.pelser@roc-nijmegen.nl 

Jarno van Kevelaar = J.vankevelaar@roc-nijmegen.nl

Gijs de Rooij = G.derooij@roc-nijmegen.nl

Mirte Roelvink =M.roelvink-holtslag@roc-nijmegen.nl 

Boy Willems = B.willems@roc-nijmegen.nl

Maarten Sietses = m.sietses@roc-nijmegen.nl